Av. Elvan Kılıç

Av. Elvan Kılıç

Avukat

2006 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Türkiye’nin önde gelen holdinglerinde ve uluslararası şirketlerinde çalıştı. Köklü bir bilişim grubu şirketinde hukuk ve ihale birim müdürü olarak görev yaptı.
2014 yılında Elvan Kılıç Hukuk ve Danışmanlık şirketini kurdu. Ağırlıklı olarak şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, bilişim hukuku, ticaret hukuku alanlarında uzmanlaştı; bu konularda eğitim ve katılım sertifikaları sahibi oldu. Birçok ulusal ve uluslararası firmaya hukuksal danışmanlık yapmasının yanı sıra şirketler hukuku alanında da danışmanlık veriyor. Ayrıca iş insanlarına ilişkin derneklerde aktif hukuki danışmanlıklar yapıyor. İdare, aile, spor, ceza, marka, patent, medya gibi hukuk alanlarında uzmanlıkları ve müvekkil portföyü bulunuyor. Tüm bunların AHİM süreçlerini de aktif olarak yürütüyor.
 

Kütüphane

Kozmetik Cerrahi Müdahalelerin Hukuktaki Yeri
Bu eğitimde; kozmetik cerrahi alanında yapılan uygulamalardan doğabilecek hukuki uyuşmazlıklar ve çözümleri hakkında bilgi verilecektir. Hasta ve doktora düşen sorumluluklar ile son teknoloji ürünlerinin kullanımına dair hukukun yaklaşımı paylaşılacaktır.
Webinar
1 Saat