Dr. Mustafa Tansel Turan

Dr. Mustafa Tansel Turan

Medikal Estetik, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uzmanı

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1990 yılında mezun oldu. Medikal Estetik ve GETAT ( Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp ) Hekimidir. Spor Hekimliği Uzmanıdır Board Sertifikalı Medikal Estetik Hekimi ve Eğitimcisidir. Tıbbi Eğitimlerinin yanında Yeditepe Üniversitesi’nde MBA ve PhD , Liverpool Üniversitesi’nde MSc (Uluslararası Sağlık Sistemleri Yönetimi ) eğitimleri aldı.  Mezoder ( Mezoterapi Derneği ), MOTDER ( Medikal Ozon Derneği ), MTA ( Medical Tourism Association ),  EAHM ( European Association of Hospital Managers  ) , TTB ( Türk Tabipleri Birliği ), Adana Sağlık Turizm Derneği, ISATKON , Demirkol Boks Klübü, AGİAD Spor Klübü , Galİst, Chaine Des Rotisseurs, Fenerbahçe Spor Klübü  üyesidir. Harvard Business Review , BusinessWeek Türkiye , Infomag dergilerinde Sağlık Politikaları ve Güncel Sağlık  , Home and Office Concept Dergisinde seyahat ve yemek yazıları yazmaktadır. Dr M Tansel TURAN ; orta uzun mesafe ( 5K ,10K ,15K ) koşmakta ve boks yapmaktadır.

Kütüphane

Uygulamalı Temel Medikal Estetik Eğitimi
Uygulamalı Temel Medikal Estetik Eğitimi: Fonksiyonel Anatomi, Altın Oran, Mezoterapi, Botoks, Dolgu konularında teorik sunum ve vaka videoları ile zengin bir eğitim içeriği.
Webinar
9 Saat
Ücretsiz
Medikal Estetikte Fonksiyonel ve Yapısal Anatomi
Medikal Estetikte Fonksiyonel ve Yapısal Anatomi
Bu eğitimde katılımcılar; yüz anatomisine farklı bir açıdan bakabilmek için fonksiyonel ve yapısal açıdan anatomiyi öğreneceklerdir. Gerek medikal, gerekse cerrahi estetik işlemlerde yüzün yapısal olarak değişiminin fonksiyonel kullanımını çok önemlidir. Yüzde yapılacak tüm müdahaleler bu açıdan değerlendirilmeli ve planlama bu açıdan yapılandırılmalıdır. Altın oran estetikte yüzün matematiksel denklemini veren objektif kriterleri belirleyen bir formüldür. Altın oran olmadan estetikten bahsetmek mümkün değildir. Yüzde altın oranın hesaplanması ve altın orana göre yüzün yapılandırılması bu eğitimin temel amacıdır.
Ücretsiz
1 Saat